Producenci

Kosmetyki mineralne dystrybutor

 

 

Jakie postanowienia na nowy rok? 0

Nowy Rok zbliża się coraz większymi krokami. Jak wiadomo co roku większość ludzi stawia sobie za cel plany na nowy rok. Jak to zazwyczaj bywa głównie mowa tutaj o siłowni, bieganiu, zmiany nawyków żywieniowych w tym diety czy też ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Niestety postanowienia zazwyczaj są realizowane przez pierwszy miesiąc a później odchodzą do lamusa. Obecnie dbanie o zdrowie jest bardzo ważne a w szczególności odpowiednia dieta będąca skarbnicą wszystkich potrzebnych naszym organizmom kwasów, witamin, minerałów i pierwiastków czy też białek. Niestety zmiana diety jest sporym wyzwaniem a i tak przyjmowane z pokarmem substancje nie są wystarczające. Co zatem jeśli chcemy zacząć dbać o swoje zdrowie w przyszłym roku chcąc jednak nie tracić czasu i energii?

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zaprzyjaźnienie się najlepiej na bardzo długi okres z produktami pszczelimi, które bardzo korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu oraz zdrowie. Wszyscy znamy miód i słyszeliśmy lub mieliśmy styczność z pyłkiem pszczelim czy też mleczkiem pszczelim. Niewiele osób wie jednak, że pszczoły wytwarzają jeszcze pierzgę pszczelą! Pierzga to pyłek kwiatowy zebrany przez pszczołę miodną, zmieszany z miodem, nektarem i produktami pochodzenia pszczelego, który poddany jest procesowi fermentacji mlekowej w warunkach beztlenowych. Jest ona tworzona przez pszczoły do własnego użytku jako pożywienie i źródło energii w chłodnych porach roku. Często nazywana jest formułą życia ze względu na bogaty i unikatowy skład. Zawiera wszystkie witaminy, szereg aminokwasów, białka, kwasy nukleinowe, enzymy, lipidy i kwasy tłuszczowe, związki fenolowe i triterpenowe, cukry oraz biopierwiastki. Czysty pyłek pszczeli, otoczony przez otoczkę z błonnika objawia się przyswajalnością na poziomie 20%. Pierzga zapewnia stan homeostazy, czyli pobudza lub hamuje pracę poszczególnych organów, zapewniając biologiczną harmonię organizmu. Nie zostaje przy tym zakłócona ich równowaga. Taka właściwość sprawia, że organizm człowieka jest w stanie aktywować naturalne mechanizmy obronne dające zwiększenie szans na utrzymanie dobrego stanu zdrowia. W wyniku badań stwierdzono, że w skład pierzgi wchodzą: 28 aminokwasów, wszystkie witaminy (A, B, C, D, E, PP, D, K, H ), białko (20,3 -21,7%), węglowodany (24,4 -34,8%), kwasy Omega 3 i Omega 6, kwas mlekowy(3,06% -3,2%), mikro i makroelementy, szereg przeciwutleniaczy i enzymów (inwertaza, katalaza, pepsyna, trypsyna, lipaza, laktaza, ip),

Bee Pearl to naturalny suplement wytworzony wyłącznie z pierzgi pszczelej, która dodatkowo została poprawiona przez człowieka przez koncentrację i liofilizację, które sprawiły, że jedna kapsułka odpowiada 14 gramom pierzgi w słoiczku. Zaletą jest jej wygodne stosowanie. Wystarczy codziennie przyjąć jedną kapsułkę zaraz po głównym posiłku. Wygodne opakowanie pozwoli zabrać suplement w dosłownie każde miejsce i jego stosowanie nie będzie nas odrywać od ważnych spraw. Suchą pierzgę ze słoiczka trzeba co wieczór rozpuszczać i wypijać na czczo co jest problematyczne szczególnie w dzisiejszych czasach gdy każdy się gdzieś śpieszy i ma wiele spraw na głowie.

Suplement Bee Pearl jest więc idealnym postanowieniem noworocznym, które nie wymaga wielkich nakładów finansowych jak i czasu.

Zacznij nowy rok ze zdrowym stylem życia razem z naturalnym suplementem Bee Pearl! 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl