Producenci

Kosmetyki mineralne dystrybutor

 

 

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy


1. Za zarejestrowanie się w naszym sklepie przyznajemy dodatkowy jednorazowy rabat w wysokości 5%.

Rabat zostanie naliczony automatycznie przy pierwszym zamówieniu, od wszystkich produktów w cenach regularnych i nie zadziała na produkty w cenie promocyjnej. 

2. Każdy Klient, który zarejestruje się zakładając konto w naszym sklepie, przystępuje do programu lojalnościowego.


Zasady programu lojalnościowego: za każde 10 zł wydane w naszym sklepie, Klient otrzyma 10 punktów. Zebrane w ten sposób punkty będą gromadzone i sumowane na koncie Klienta. W każdej chwili Klient może sprawdzić stan ilościowy zebranych punktów logując się na swoje konto.
Sposób naliczania punktów: za każde pełne 10 zł kwoty danego zamówienia przyznawane jest 10 punktów. Przykładowo: jeśli kwota zamówienia wynosi 135 zł, to za takie zamówienie zostanie naliczonych 130 punktów. Za drugie zamówienie  w wysokości 82 zł, klient otrzymuje 80 punktów. Co w sumie daje 210 punktów. Uzyskane w ten sposób punkty są sumowane na koncie klienta.

Zebrane w programie lojalnościowym punkty uprawniają Klienta do wyboru prezentu o wartości minimum 100 zł - po przekroczeniu łącznej ilości 1500 punktów Klient może wybrać swój upominek i otrzyma go razem z kolejnym zamówieniem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl