Producenci
Karboksyterapia - przełom medycyny estetycznej


Karboksyterapia to przełom w zakresie kosmetyki estetycznej, pozwalający na odmładzanie i odżywianie skóry z wykorzystaniem dwutlenku węgla.  Wskazań kosmetologicznych do jego wykonania jest wiele, a w szczególności: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, redukcja drugiego podbródka, a także wypadanie włosów.
Zabieg poprawia przepływ krwi, a co za tym idzie zwiększa się ilość transportowanego do tkanek tlenu i składników odżywczych. Karboksyterapia pozytywnie wpływa na mikrokrążenie i pomaga w rozbiciu złogów tłuszczowych i pozytywnie wpływa na stymulację kolagenu.Skutek? Sprężysta i jędrna skóra. Efekty są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. Dziś uważa się, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.
Jest to zabieg bezinwazyjny, dzięki niemu można w szybki i prosty sposób usunąć wszelkie niedoskonałości i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Decydując się na karboksterapię trzeba pamiętać także o tym,  by zabieg był wykonywany w w sprawdzonych gabinetach przez doświadczone osoby. Bo nawet najskuteczniejszy zabieg, nieprawidłowo wykonany, nie tylko nie poprawi urody, ale może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia.
Do wykonania karboksyterapii wykorzystuje się specjalne urządzenie, za pomocą którego cienką igłą podskórnie lub śródskórnie wstrzykuje się pod skórę kontrolowane dawki dwutlenku węgla, który następnie wchłania się do okolicznych tkanek. Tutaj bardzo ważne jest doświadczenie osób wykonujących  zabieg, ponieważ trzeba wiedzieć, w jaki sposób wstrzyknąć gaz, aby uzyskać odpowiedni efekt. Inaczej  wygląda sposób podania gazu, który ma na celu ujędrnienie skóry czy wygładzenie zmarszczek, a inaczej, gdy celem jest walka z celullitem i odchudzanie.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl