" "

Producenci
Promocje
Odmładzający krem na dzień z olejem z pestek opuncji figowej Bio Agadir 50 g
Odmładzający krem na dzień z olejem z pestek opuncji figowej Bio Agadir 50 g

105,00 zł

Cena regularna: 115,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
10 sztuk Listek ścierny ON-THE-GO BONJOUR do stóp delikatny pedicure na sucho
10 sztuk Listek ścierny ON-THE-GO BONJOUR do stóp delikatny pedicure na sucho

59,00 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 80,00 zł
szt.
Na zmarszczki Olej z opuncji 20 ml + KWAS HIALURONOWY!  30 ml
Na zmarszczki Olej z opuncji 20 ml + KWAS HIALURONOWY! 30 ml

133,00 zł

Cena regularna: 140,00 zł

Najniższa cena: 140,00 zł
szt.
10 sztuk Listek ścierny ON-THE-GO GREEN TEA do stóp delikatny pedicure na sucho
10 sztuk Listek ścierny ON-THE-GO GREEN TEA do stóp delikatny pedicure na sucho

59,00 zł

Cena regularna: 80,00 zł

Najniższa cena: 80,00 zł
szt.
WYPRZEDAŻ! Sesderma C-Vit Advance Revitalizing & Rejuvenating Ampoules 10 x 1,5 ml
WYPRZEDAŻ! Sesderma C-Vit Advance Revitalizing & Rejuvenating Ampoules 10 x 1,5 ml

109,99 zł

Cena regularna: 114,99 zł

Najniższa cena: 114,99 zł
szt.
Zestaw Chaga + Hericium MycoMedica 180 kapsułek
Zestaw Chaga + Hericium MycoMedica 180 kapsułek

275,50 zł

Cena regularna: 290,00 zł

Najniższa cena: 244,99 zł
szt.
Na zmarszczki Olej z pestek  Opuncji Figowej 10 ml Eco Cert Bio Agadir
Na zmarszczki Olej z pestek Opuncji Figowej 10 ml Eco Cert Bio Agadir

55,00 zł

Cena regularna: 59,99 zł

Najniższa cena: 59,99 zł
szt.
Serum anti-age z opuncją 20 ml + kwas hialuronowy w żelu 30 ml
Serum anti-age z opuncją 20 ml + kwas hialuronowy w żelu 30 ml

133,00 zł

Cena regularna: 140,00 zł

Najniższa cena: 140,00 zł
szt.
Maska w płacie 3 szt - gabinetowe odżywienie, nawilżenie i regeneracja - Theo Marvee
Maska w płacie 3 szt - gabinetowe odżywienie, nawilżenie i regeneracja - Theo Marvee

79,00 zł

Cena regularna: 84,00 zł

Najniższa cena: 84,00 zł
szt.
Zestaw ARKADA Serum  TC16 i Krem Maść kolagenowa + GRATIS tarka
Zestaw ARKADA Serum TC16 i Krem Maść kolagenowa + GRATIS tarka

135,00 zł

Cena regularna: 139,99 zł

Najniższa cena: 139,99 zł
szt.
WYPRZEDAŻ! Olej Macerat z żywokostu z gojnikiem 100 ml gojnik żywokost
WYPRZEDAŻ! Olej Macerat z żywokostu z gojnikiem 100 ml gojnik żywokost

19,99 zł

Cena regularna: 22,99 zł

Najniższa cena: 22,99 zł
szt.
Zestaw Chaga + Coriolus  MycoMedica 180 kapsułek
Zestaw Chaga + Coriolus MycoMedica 180 kapsułek

275,50 zł

Cena regularna: 290,00 zł

Najniższa cena: 244,99 zł
szt.

Kosmetyki mineralne dystrybutor

 

 

Zestaw do cery, suchej, cienkiej krem do twarzy i pod oczy, maska w płacie REVERSO Theo Marvee

rbwvfesdc.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny w dużej ilości
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 199,99 zł

Cena regularna: 220,00 zł

199.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 196,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
Zyskujesz 190 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Theo Marvee
Kod produktu: F554-25540_20191017140522

Opis

Zestaw kosmetyków REVERSO Theo Marvee w skład którego wchodzą cztery pełnowymiarowe produkty odmładzające do pielęgnacji:
- Theo Marvee REVERSO ALIMENTER CREAM  50 ml - krem do twarzy RESWERATROL I ASTAKSANTYNA
- REVERSO Odżywczy krem wygładzający pod oczy do skóry suchej i alipidowej 30 ml Theo Marvee
- Theo Marvee COTTON MASK REPAIRING

Linia REVERSO - Skóra alipidowa, a na dodatek sucha i zwiotczała jest bardzo podatna na przedwczesne starzenie się. Dzieję się tak w związku ze spadkiem ilości komponentów lipidowych w płaszczu hydrolipidowym skóry, który przede wszystkim działa jako bariera ochronna i nie pozwala na odwodnienie. Ze względu na niski poziom nawilżenia, taka skóra ma również skłonność do pękania, łuszczenia się i swędzenia. Théo Marvée stworzyło linię dla skóry alipidowej, której składniki wprowadzają właściwy balans warstwy hydrolipidowej czyniąc skórę odżywioną i miękką. Produkty wchodzące w skład tej linii mają podobne składniki do lipidów skóry, dzięki czemu mogą bez przeszkód dyfundować do głębszych warstw przywracając skórze jej funkcje ochronne i związane z utrzymaniem balansu hydro-lipidowego.

Theo Marvee REVERSO ALIMENTER CREAM  50 ml - krem do twarzy RESWERATROL I ASTAKSANTYNA

Przeciwzmarszczkowy, regenerujący, natłuszczający krem wzmacniający barierę hydro-lipidową. Krem odmładza, regeneruje i silnie odżywia. Przeznaczony do całodziennej pielęgnacji cery wiotkiej, alipidowej,bez podściółki tłuszczowej oraz z widocznymi zmarszczkami. 

Regenerujący i silnie odżywczy krem, który przeznaczony jest do całodziennej pielęgnacji cery wiotkiej, alipidowej ,bez podściółki tłuszczowej oraz z widocznymi zmarszczkami.

Zawiera: resweratrol i astaksantynę a ponadto łagodzący pantenol i alantoinę,  chroniące i regenerujące masło Shea, masło kakaowe, olej kokosowy, a także proteiny owsa, które działają silnie nawilżająco. Dzięki świetnemu skomponowaniu składników aktywnych ma działanie intensywnie nawilżające i odbudowujące strukturę skóry. Nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Chroni skórę przed działaniem zewnętrznych czynników.

Aktywne składniki:

  • Resweratrol - jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który hamuje działanie wolnych rodników. Stymuluje też produkcję glikozaminoglikanów, elastyny, kolagenu oraz działa przeciwzapalnie, łagodząco, przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry. Zwiększa też naturalne zdolności ochronne skóry w stosunku do promieniowania UVB.
  • Astaksantyna – karotenoidowy barwnik roślinny, który pozyskiwany jestz alg Haematococcus Pluvialis. Jest antyoksydantem 500 X mocniejszym niż witamina E oraz 60 X niż witamina C. Składnik ten przede wszystkim ma zadanie przyśpieszające odnowę komórkową skóry i chroni ją przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, które są decydującą przyczyną starzenia się skóry. Astaksantyna ma też działanie redukujące przebarwienia i stanowi naturalny filtr słoneczny. Poprawia znacząco poziom elastyczności i nawilżenia skóry.
  • panthenol i alantoina
  • masło Shea
  • proteiny owsa
  • masło kakaowe

Stosowanie:
Należy nakładać rano oraz wieczorem na czystą skórę twarzy, szyi oraz dekoltu.

Pojemność: 50 ml

 

THEO MARVEE REVERSO NUTRAGE EYE CREAM 30 ML  - krem pod oczy z Resweratrolem i Astaksantyną

Wygładzający, odmładzający i odżywczy krem pod oczy, który przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji cery alipidowej, bez podściółki tłuszczowej, wiotkiej i z widocznymi zmarszczkami. Dzięki bardzo dobrze skomponowanym składnikom aktywnym świetnie nawilża a także odżywia skórę. Likwiduje worki oraz cienie pod oczami. Łagodzi podrażnienia i przepięknie modeluje kontur oka.

Aktywne składniki:

- Resweratrol - jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który hamuje pracę wolnych rodników, stymuluje też produkcję glikozaminoglikanów, kolagenu oraz elastyny. Działa przeciwzapalnie, łagodząco, przyspiesza procesy regeneracji i gojenia. Zwiększa też naturalne zdolności ochronne skóry w stosunku do promieniowania UVB.

- Astaksantyna – karotenoidowy barwnik roślinny, który pozyskiwany jest z alg Haematococcus Pluvialis. Jest antyoksydantem pięćset x mocniejszym od witaminy E i 60 x niż witamina C. Składnik ten przyspiesza odnowę komórkową skóry i chroni ją przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, które są największą przyczyną starzenia się skóry. Astaksantyna redukuje przebarwienia i jest naturalnym filtrem słonecznym. Znacznie poprawia poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry.

- olej winogronowy

- kofeina

- panthenol

- kwas hialuronowy

Jak stosować:

Należy nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę wokół oczu.

Pojemność: 30 ml

 

Theo Marvee COTTON MASK REPAIRING

Naprawcza i regenerująca Ceramidowa Maska w płacie z wyciągiem z piwonii i kwasami owocowymi.

COTTON MASK REPAIRING Maska w płacie naprawcza o właściwościach silnie regenerujących, przeciwzmarszczkowych i odświeżających.

Składniki aktywne zawarte w masce:

- ekstrakt z piwonii - działa detoksytacyjnie,
- kwasy owocowe - o właściwościach przeciwzmarszczkowych i odświeżających
- ekstrakt z miłorzębu japońskiego - chroni membranę komórkową, zapobiega starzeniu się skóry
- glikoproteiny - działają immunostymulująco, tzn. wpływają na system odpornościowy skóry, wzmacniając naturalne mechanizmy ochronne skóry, ulegające osłabieniu wraz z wiekiem.

Sposób użycia: Po wyjęciu maski z opakowania, dopasować ściśle do twarzy. Pozostawić na 20 minut, po czym usunąć. Pozostałość żelu wmasować w skórę. Zabieg wykończyć odpowiednim kremem 
 
Opakowanie: 1 płat
 
Cotton Mask - to maski na płacie bawełnianym, które są w pełni naturalne i doskonale przylegają do skóry. Ich włókna są w stanie zaabsorbować i oddać maksymalną ilość składników nawilżających oraz odżywczych efektywnie wpływając na poprawę kondycji skóry. Produkt profesjonalny, zabieg gabinetowy do samodzielnego wykonania w warunkach domowych w znaczniej niższej cenie.

Maski można stosować 2-3 razy w tygodniu. Przed nałożeniem dobrze wykonać peeling, aby składniki aktywne zawarte w maskach lepiej się wchłaniały. Peelingi znajdziesz TUTAJ
Jeżeli w opakowaniu po wyjęciu maski jest jeszcze sporo żelu, po zakończonym zabiegu można bawełniany płat włożyć do folii i w ciągu 2-3 dni użyć go ponownie. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
 
 
 
Wszystkie produkty są świeże z długim terminem przydatności.
 
Producent: Theo Marvee
 
Marka Theo Marvee - to profesjonalne, francuskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy stosowane głownie w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych.  Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu. Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia produktów o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów na całym świecie. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (10)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

30 października 2019

Świetny zestaw! Zakochałam się w tych kosmetykach

23 listopada 2019

REVERSO zdziałało cuda na mojej przesuszonej cerze! Panowie - kupujcie na święta bo każda kobieta będzie zakochana :D

30 listopada 2019

Bardzo korzystna cena jak na tyle dobroci :)

17 lutego 2020

Doskonały zestaw. Bardzo dobrze wpłyną na kondycję mojej skóry

26 stycznia 2021

Przy mojej bardzo suchej skórze te kosmetyki pozwoliły mi na jej dobre nawilżenie. Polecam!

28 czerwca 2021

Wydajne bardzo - dwa miesiące spokojnie stosowałam i jestem zadowolona z efektu odżywczego

15 listopada 2021

Moja alipidowa skóra właśnie czegoś takiego potrzebowała! Wcześniej miałam sam krem i już super zadziałał na moją cerę, więc skusiłam się na ten zestaw i nie zawiodłam się!

18 lipca 2022

Borykam się z problemem wiotkiej skóry. Teraz dzięki tym kosmetykom jest już w znacznie lepszym stanie - polecam bardzo! :D

22 maja 2023

Miałam taką cieniutką skórę bardzo wrażliwą i podatną na czynniki zewnętrzne. Ten zestaw pomógł mi zregenerować cerę

22 sierpnia 2023

Na wiotką skórę sprawdził się najlepiej ten zestaw! Szczególnie pod oczami jest dobrze widoczne napięcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
" "
Sklep internetowy Shoper.pl