FERULAGE Odmładzający, antyoksydacyjny i rozjaśniający krem 50 ml Theo Marvee
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zamówienie można złożyć również telefonicznie pod numerem komórkowym 512 370 470
Theo Marvee DERMOMEDICAL FERULAGE REPAIR CREAM 50ML -
FERULAGE wygładzający, antyoksydacyjny i rozjaśniający krem 50 ml Theo Marvee. Działa antyoksydacyjnie opóźniając fotostarzenie się skóry. Natychmiastowo poprawia stan skóry, rozświetla i nadaje jej blasku.
Profesjonalny produkt gabinetowy do stosowania w domu.
Aktywne składniki:
- kwas hialuronowy najnowszej generacji o znacznie mniejszej cząsteczce. Dzięki temu łatwiej wnika do głębszych warstw skóry. Doskonale ją odżywia i nawilża.
- kwas ferulowy mający działanie rozjaśniające i odmładzające. Natychmiast napina i wygładza skórę.
- miniHA™
- Fucocert – polisacharyd wykazujący właściwości restrukturyzujące, kojące i wygładzające.
- Dodatkowo krem ma w sobie witaminę E oraz oleje regenerujące
- olej lniany oraz ze słodkich migdałów.
Jak używać:
Niewielką ilość kremu nałożyć na twarz, szyję oraz dekolt. Wsmarować okrężnymi ruchami do pełnego wchłonięcia. W domowej kuracji polecany jako krem na noc i dzień.
Wszystkie produkty są świeże z długim terminem przydatności.
Pojemność: 50 ml
Marka Theo Marvee -
to profesjonalne, francuskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy stosowane głownie w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych. Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu. Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia produktów o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej elity. Zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów na całym świecie. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.
Producent: Theo Marvee
INCI: Aqua, Ethylhexyl Cocoate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil,
Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Ferulic Acid, Sodium Hyaluronate,
Panthenol, Aloe Barbadensis Extract, Biosaccharide Gum-1, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter,
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Linum
Usitatissimum Seed Oil, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Alcohol, Tocopherol, Caprylic/Capric
Triglyceride, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium
Polyacrylate, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide,
Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Limonene,
Alpha iso-Methyl Ionone, Lactose, Microcrystalline Cellulose, CI 77492.
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (23)




Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
U mnie doskonale sprawdził się przy wyrównywaniu kolorytu skóry. Polecam
Miałam problem z kolorytem skóry. Krem bardzo mi pomógł i naprawdę widać efekty, skóra jest rozjaśniona.
Bardzo pomógł mi z przebarwieniami na cerze. Bardzo wydajny i wartościowy produkt.
Faktycznie pomaga na nierówny koloryt, świetnie pachnie i jest wydajny.
Miałam nierówny koloryt wokół ust, krem stopniowo wszystko wyrównał i odżywił moją skórę.
Skóra po kilku użyciach jest w dużo lepszej kondycji! Mam też inny krem tej firmy i są bardzo fajne :)
Bardzo dobry krem. Właśnie szukając czegoś z kwasem ferulowym znalazłam ten kremik i spodobały mi się jego składniki. Kupiłam, stosuję i jestem bardzo zadowolona :)
Krem perfekcyjnie się sprawdził i zamawiam kolejny - polecam
Rzeczywiście zaraz po nałożeniu czuć napięcie skóry! Stosuję codziennie i nie mogę się nadziwić jak super wygląda moja cera
Krem rzeczywiście rozświetla oraz dodaje skórze blasku. Jestem niesamowicie zadowolona z jego stosowania!
Kremik fajnie rozjaśnia skórę i działa wygładzająco na moją skórę. Polecam ten dermomedyczny kremik
Poprawiła się kondycja mojej cery odkąd stosuję ten krem. Jestem pełna podziwu, że opis kremu okazał się prawdziwy i działa!
Skóra jest w lepszym stanie! :D polecam każdej Pani po 50
Dobrze nawilża skórę i jest bardziej cera taka żywa nie szara i zmęczona jak miałam wcześniej
Poprawił mi stan mojej dość suchej i zwiotczałej cery. Nie sądziłam, że po 60 coś jeszcze zadziała mi na skórę
Fajnie rozjaśnia skórę. Bardzo go lubię bo mocno nawilża
Nadał mojej skórze blasku. Jestem zadowolona z tego kosmetyku
Nadał mojej skórze blasku. Jestem zadowolona z tego kosmetyku
Mam cerę mieszaną, nie zapycha mnie, łagodzi podrażnienia i działa na nie regenerująco!
Bardzo przyjemny zapach i ciekawa konsystencja. Zazwyczaj kremy uczulają mnie. Tutaj jak na razie nic się nie dzieje i jestem bardzo zadowolona z tego jak wspaniałe nawilża moją suchą skórę
Kremik ma u mnie działanie rozjaśniające oraz odmładzające :D
Krem poprawia u mnie stan jej nawilżenia i jest dzięki niemu bardziej rozświetlona i mniej szara. Polecam
FERULAGE to krem, który naprawdę rozjaśnił moją cerę. Mam 45 lat i przebarwienia zaczęły znikać już po kilku tygodniach. Skóra wygląda na zdrowszą i wypoczętą – zdecydowanie poprawił jej ogólny koloryt